Zázraky na počkanie, nemožné do zajtra:)

25.08.2020

Rakovina pečene a Covid 19

Určite sa na Slovensku aj na svete nájde veľa ľudí, ktorí na Coronavírus nadávajú a ktorých obmedzuje. Ale, nájde sa aj taký, čo Coronavírusu môže ďakovať, za vyliečenie z rakoviny pečene. Mal som tú česť, sa na tomto príbehu spolupodieľať a som za to veľmi vďačný. V tomto príbehu zohráva hlavnú úlohu pani učiteľka Slovenského jazyka, menom I., pôvodom z Južných končín nášho krásneho Slovenska. Príbeh začal dávnejšie, začiatkom roka 2019, nepriamo, zoznámením sa s kolegom z Južného Slovenska, ktorý sa zaoberá terapiami pomocou prístroja Bemer. Stretli sme sa na jednom školení, kde nás čísla dali dokopy. V každej skupine boli viacerí, len v našej sme mali spoločné čísla len my dvaja a ešte 1 pani, ktorej sa tento príbeh netýka. Kolega sa volá Gyuri Babics a je z Holíc. Z reči do reči sme sa dostali k debate o tom, čo kto robí a jeho zaujalo moje smerovanie a poslanie. Naschvál nepíšem, že práca, lebo toto práca nie je. Je to radosť, obzvlášť, keď sa dostavia takéto, priam zázračné výsledky. Na tomto školení mi Gyuri povedal, že ma určite bude kontaktovať a príde pozrieť, overiť si účinky plazmového generátora a frekvencií p. Ing. Jána Heczka.s niekým, komu "nebudú vedieť pomôcť". Viem, že takýchto slov padne veľa, tak som to bral s rezervou, hádam sa nebudú trepať cez pol Slovenska, keď niečo podobné majú aj bližšie k nim, síce bez Heczkových frekvencií, ale.. Uplynulo viac ako 3/4roka, keď mi Gyuri zatelefonoval na prelome januára a februára 2020, že príde s 1 svojou klientkou, ktorej diagnostikovali nádor pečene a jeho prístroj sa na liečbu dá použiť len doplnkovo. Kedže disponujem lekárskou správou, tak môžem napísať aj diagnózu C 24.8 a R17. Nepoznal som presne, čo tieto čísla znamenajú, ale pod nimi v texte sa píše, že pani má tumor žlčových ciest o rozmere 38*20mm diagnostikovaný 16.1.20 a nešpecifikovanú žltačku. 


V minulosti mala za sebou 2 "céčkové" diagnózy, takže s rakovinou sa stretla už dávnejšie, podľa kníh Anthonyho Williama, by toto mal byť primárny nádor a to predtým boli metastázy. Jednalo sa o kožnú rakovinu a nádor endometria. Diagnóza R17 bola stanovená 4.2. Ja som pani I. videl 5.2.20, kedy prišli na prvé stretnutie a naozaj bolo vidno, že niečo s pečeňou nieje v poriadku a zažltnutie bolo výrazné. Sprievodný jav boli vyrážky po tele so svrbením. Najhoršia ale bola tá žltá farba pokožky. Na diagnostike sa ukázala prítomnosť rakovinového vírusu EBV BX2, ktorý sa zlikvidoval na prvom sedení a pani išla domov. Nasledujúca návšteva sa konala až o 20dní, ale pani I. mala na prvý pohľad oveľa lepšiu farbu a aj v očiach iskru, ktorú som si predtým nevšimol. Na diagnostike jej bola zistená prítomnosť patogénu Herpes zoster vírus, vtedy známych 12typov (toto poznanie sa časom rozšírilo), niekoľko kmeňov Human herpes vírusu, niekoľko kmeňov EBV, 11typov Human papilloma vírusov, Human parechovírus subsp. 1-14, Ljungan vírus a Enterotoxíny. No a fyzická prítomnosť sarkómu o rozmere 38*20mm. Likvidácia Herpes zosteru nám zabrala 3sedenia po ktorých, pani pozvali na testy, lebo jej mali nastavovať liečbu. 7.4. jej bol zistený masívny úbytok onkomarkerov. Pacientke nemohli vykonať histológiu, dôvod absentuje, bez ktorej nemohla byť nasadené onkologická liečba. Chvala Bohu:) Pani I. následne objednali na PET-CT k dátumu 15.4. s výsledkami o 12dní. Medzitým sme stihli ešte 1 sedenie s tým, že potom prídu aj s výsledkami. Mne už podvedomie a skúsenosť našepkávali, že tie výsledky by mali byť veľmi pozitívne. V deň D po príchode pani I. s manželom bolo na oboch vidno veľkú radosť. Na otázku, čo máte nové prišla odpoveď od pána T., Matej, nádor sa stratil. A to reku ako? No, že tak. Bol a už nie je. Ostal len zápal. Lekári boli veľmi prekvapení, ale ako majú vo zvyku nájsť odpoveď na všetko, tak našli aj na toto. Môže sa stať, že nádor zmizne spontánne. Koľko krát sa im to už stalo neviem, ale viem, že toto spontánne nezmizlo. Takže pani I. je jedna z mála, ktorej pravdepodobne Coronavírus zachránil život, nepriamo. Viem, že táto diagnóza sa dá považovať za vyliečenú až po niekoľkých rokov bez recidívy, každopádne, pani I.nedávali lekári veľkú nádej na zvrat. Terapie boli ukončené 17.8. 20. Je to síce čerstvé, ale ako sa mi stalo pri inom klientovi s rakovinou pankreasu, tak doktori radšej veria na zázraky, ako na to, že by malo niečo účinkovať lepšie ako vravia, resp. vedia oni. A keď sa niečo také stane, tak je pre nich jednoduchšie veriť v zázrak:) A to sme ešte nemali ani tohto ministra, ktorý sa vierou v zázraky netají. Pre mňa to zázrak nie je. Lebo takýchto "zázrakov" som v súvislosti s plazmovým generátorom už videl viac. A to nie je náhoda.


Echinokokus multiocularis

Rovnako aj druhý príbeh, ktorý sa týka pečene a časovo tak trochu aj Coronavírusu, ale jedná sa o cystu Echinokokus multiocularis u klienta, ktorý sa liečil pomocou lieku Zentel. Nedávno mi jeho manželka opisovala priebeh liečby. 2 roky užívania Zentelu a stav bezo zmeny. Ku mne sa dostali 3.1. na odporúčanie ich známeho, aby si kúpili ručný Zapper, vzhľadom na to, že tie lieky nezaberali vôbec. Keďže nemali žiadne skúsenosti s touto metódou, tak ma vyhľadali a chceli sa poradiť. Boli tam aj iné pridružené problémy ako kliešťová enecefalitída, borélia a prekonaná meningitída. Toto všetko bolo diagnostikované od lekárov a pán sa na to dlhodobo liečil. Či úspešne, neviem, ale jedol medikamenty a podstupoval rôzne procedúry. Aký bol jeho stav pocitovo, som nezisťoval, ale teraz vyzerá byť živší:) Na prvom sedení, som na základe diagnostiky, mohol potvrdiť prítomnosť konkrétnych patogénov a vzhľadom na vedomosť, že lekári neveria na parazity, som bol až prekvapený správnosťou diagnózy. Až neskôr som sa dozvedel, že sú 2typy lekárov. Tí čo neveria na parazity a potom zase takí, na infekčnom oddelení, ktorí na parazity nie že veria, ale vidia ich za mnohými príčinami ochorení. Česť takým. Aj keď určite neplatí, že za všetkým hľadaj parazita. Konkrétne v tomto prípade ale bol prítomný a tak sme sa dali na jeho likvidáciu. 


Cez frekvencie Jána Heczka to bola brnkačka a podarilo sa Echinokoka zlikvidovať na 1.krát - v porovnaní s 2ročným jedením liekov je to nič. Nasledujúce sedenie bolo až o 3týždne, a likvidovali sme ostatné diagnostikované patogény. Herpesmi začnúc, cez EBV, vírus kliešťovej encefalitídy a HPV končiac. Vzhľadom na viacero zdravotných problémov sa terapie natiahli na skoro pol roka v nepravidelno pravidelných intervaloch s výlukou cez Coronakrízu. V intervaloch 2x do mesiaca a posledné 2 mesiace raz za týždeň. V tomto texte som sa zameral na Echinokoka a tam k potvrdeniu "vyčistenia" chýba len 3.tí test, vyhodnotený ako negatívny. Doteraz boli 2, pri oboch bol zaznamenaný negatívny výsledok s masívnym úbytkom protilátok - čo je logické, keďže sa tam patogén od 10.1. určite nenachádza. V porovnaní s bezozmenovým stavom trvajúcim 2roky, je to veľký posun k vyliečeniu, docielený 1 likvidáciou daného patogénu, 2 frekvenciami - časom 16minút a 20sekúnd s očistou po dobu 43minút. V prípade, že by klient nemal aj tie ostatné zdravotné problémy, tak v tomto prípade by naozaj stačilo 1 sedenie. Nemusí to byť pravidlo, ale v tomto prípade to bolo tak:) určite sa ešte k tomuto pánovi vrátim, keď sa potvrdí negativita aj tých jeho ostatných zdravotných problémov. Zatiaľ teda takto. Pár zaujímavostí zo zákulisia plasmaoffice. Najväčší osobný úspech sa podarilo docieliť pri ochorení na Mumps u môjho 5,5ročného syna..doba liečenia - 4dni..ale to je už iný príbeh. Ďakujem za možnosť pracovať s týmto zaujímavým prístrojom a s frekvenciami p.Ing. Heczka, bez ktorých by bol tento prístroj len polovičný..

Herpes zoster - najsilnejší a najhorší patogén nielen ľudského tela


Z iných zdravotných problémov, ktoré sa nepodarilo vyriešiť lekárskou cestou a sú viditeľné voľným okom, by som vypichol úspešnosť likvidácie pásového oparu u 5tich ľudí - jednalo sa o pásový opar tváre, kde sa 1 klientka liečila 2mesiace liekom Herpesin, pri kontrole po mesiaci bez zmeny stavu jej lekár odporučil zdvojnásobiť dávku:), samozrejme bezo zmeny, následne, po 1 sedení jej bolesť ustúpila do druhého dňa a prejav sa stratil do 7dní, iná klientka, ktorá prišla hneď po objavení výsypu mala rovnakú dobu liečby, takže čas infekcie nehrá v tomto prípade žiadnu rolu. Spravidla stačí na vymazanie vonkajšieho prejavu 1 sedenie o dobe 49minút, v prípade oparu sprevádzajúceho bolesťou 2sedenia, resp. podľa počtu typov nachádzajúcich sa v tele. Na 1 sedenie sa likvidujú 4typy konkrétneho patogénu. V prípade ovčích kiahní sa doba liečby skracuje na 6-7dní, v prípade Herpes labialis trvá dočistenie cca 3dni aj so zmiznutím vonkajšieho prejavu a pri likvidácii u všetkých členov rodiny súčasne sa aj v rodinách s "denným" výskytom silných herpesov, tento prestal objavovať dlhodobo. Vyslovene, do ďaľšej infikácie. Herpes zoster, prejavujúci sa vyrážkou ale nie je najhorší patogén, tým je Herpes zoster prejavujúci sa bez vyrážky a spôsobujúci rôzne nešpecifikované pocity bolestí, pálenia, svrbenia, výskytu krvi v stolici, pálenia pri pohlavnom styku, "zamrznutého" ramena, ochrnutia čeľustného kĺbu alebo obrne lícneho nervu, či niektorých druhov rakoviny. Výskyt daného patogénu je 100%, u každého jedinca sa nachádza minimálne 1typ, zvieratá nevynímajúc. Mal som možnosť postaviť na nohy ochrnutého psa, ktorému Herpes zoster spôsobil totálnu paralýzu až do štádia nemožnosti pohnúť čímkoľvek.  Po preplazmovaní tohto patogénu sa pes pomaly rozchodil. V súčasnosti už behá takmer bez problémov.  Je veľmi zvláštne, že sa tu ideme zblázniť s nejakého Coronavírusu a tento patogén, čo má skoro 100% výskyt medicína rieši neúčinným Herpesinom.


© 2022 Matej Rajecký. Kuzmányho nábrežie 833/26, 96001 Zvolen
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!