Veľký omyl - zápal ako príčina

09.10.2019

Zápal je nálepka, ktorá sa používa príliš často. Zdá sa, že zápal je považovaný za príčinu všetkých chorôb od rakoviny, cez obezitu po choroby srdca, a je to veľká téma v prípade porúch štítnej žľazy a autoimunitných ochorení. 

Chyba nie je poznať zápal ani snažiť sa ho zmierniť, ale chyba je, považovať ho za odpoveď. Je to len pojem, ktorý sa hodí. Zápal nevzniká spontánne ale je ukazateľom. Pozornosť treba zamerať na skryté príčiny zápalu - príčiny, ku ktorým patrí veľa druhov a kmeňov vírusu Epsteina-Barrovej, Herpes zoster virus 15subsp. 16 typov, HHV 6, HHV 10, HHV 12 a baktérie rezistentné na antibiotiká ako Streptococcus a Helicobacter pylori. Zápal je prirodzená reakcia tela na prítomnosť votrelca a/alebo zranenia. 

Namiesto toho sa vina zvaľuje na tzv. potraviny vyvolávajúce zápal. Ako príklad napr. obilniny. Hlavne v oblasti alternatívnej "medicíny" sú obilniny považované za príčinu vzniku zápalu, a dokonca autoimunitnej choroby. Populárny výraz je mykotoxíny (plesne, ktoré môžu nakaziť obilie) a v mnohých zdrojoch bývajú uvedené ako príčina, prečo sú obilniny problematické. Problém je v tom, že veľa ľudí jedáva obilné produkty a žiadne problémy nezaznamenávajú. Ako inak sa dá vysvetliť, že 90 roční ľudia, ktorí celý život jedli obilniny a spracované potraviny ale nemali žiadne problémy s tým spojené? Ľudia s autoimunitným ochorením majú v sebe vírusy, ktoré sa živia obilím a mykotoxínmi, ktoré spôsobujú zápal. Človek, bez daných patogénov, nebude vôbec na ne reagovať, pretože nebudú slúžiť ako potrava pre patogény. Avšak človek trpiaci Hashimotovou tyreoitídou, Sjogrenovým syndrómom, sklerodermiou, roztrúsenou sklerózou alebo revmatoidnou artritídou sa bude pravdepodobne cítiť unavený potom ako zje chleba alebo žemľu. 

Zápal predstavuje dobrý začiatok ako priznať, že ľudia s chronickým ochorením musia znášať veľké útrapy. Je to dôležitý krok, rovnako ako predtým, ako sa mohla riešiť príčina znečistenia Erijského jazera, musel niekto najprv ukázať na vodný kvet. Ďalším krokom potom bolo zistiť, čo vodný kvet znamená a čo sa naozaj deje pod hladinou jazera. 

Prioritou lekárskeho záujmu ale ostáva samotný zápal. Predtým mal každý lekár iný názor, keď šlo o to, akou nálepkou daný zápal označiť. V súčastnosti alternatívna aj konvenčná medicína uviazli v kolobehu testovaní aký je zápal silný a tipovaní ako ho pomenovať. Klasický príklad sú lupus alebo psoriatická artritída. 

Mali by ste vedieť, že test na sedimentáciu erytrocytov (ESR), na C-reaktívny proteín (CRP), na viskozitu krvnej plazmy (PV), na imunoglobulín A (IgA), imunoglobulín G (IgG) a antinukleárne protilátky (ANA), nie sú preukázateľne správne a laboratóriá ktoré ich ponúkajú stále v dokonalejšej forme na vytestovanie zápalu, z toho majú finančný prospech. (stretol som sa s tým, že detská lekárka urobila malému klientovi CRP test, ktorý bol pozitívny a následne nasadila ATB, popritom sa jednalo o nástup ovčích kiahní s malým výskytom výsypu - diagnostikované pomocou prístroja FScan 3

Testy nedokážu zistiť, čo je v tele zle. Laboratóriá prichádzajú s tabuľkami, ktoré náhodne priraďujú názvy rôznych chorôb k rôznym stupňom zápalu. To znamená, že ak sú dané hodnoty v istej škále, môže byť na tomto základe diagnostikovaná lymska choroba alebo revmatoidná artritída. Testy sú rovnako, ako tie na štítnu žľazu, nedokonalé, zneužívajú zápal proti Vám, zaradia Vás do škatuľky a pridelia nálepku, namiesto toho aby poskytli odpoveď čo zápal spôsobuje a dopomohli k vyliečeniu. 

V poslednej dobe sa do tabuliek krvných testov začali popri stupňoch zápalu zaraďovať názvy patogénov. Testy nezisťujú patogény, aj keď sa to tvrdí, ani neurčujú správne patogény, ktoré spôsobujú rôzne zápalové ochorenia. Laboratórium neoznámi Vášmu lekárovi, že neurobí test na patogény, aj keď to lekár predpokladá, čo vedie k tomu, že si pacient myslí, že bol urobený test na konkrétny patogén a ten bol potvrdený. Vzťah medzi lekárom a laboratóriom už dávno nefunguje. 

Po vyšetrení krvi na lymskú chorobu teda môžete počuť, že výsledky sú hraničné, pretože hodnoty zápalu v krvi sú na okraji pásma, kde je uvedené jeden alebo viac druhov módnych baktérií, ktoré moderná medicína považuje za príčinu lymskej choroby. (lymská choroba nie je spôsobená baktériami ale jej pôvod je vo vírusoch - viac v knihe Anthony William - Medicínske médium). Patogén, je jedno aký, v tele buď je alebo nie je. Testy ponúkajú veľký priestor pre chyby a patogén v organizme nemusia odhaliť. Pokiaľ ho je možné odhaliť, neexistuje nič medzi tým. Nie je možné, aby boli výsledky hraničné, možné je len to, že tam patogén je alebo nie je. Testy na lymsku chorobu a ostatné podobné ochorenia, ktoré sa vyhodnocujú pomocou ukazovateľov zápalu, nie sú spoľahlivé. 

Naschvál uvádzam ako prípad lymskú chorobu, pretože nám to ukazuje, kam toto zápalové šialenstvo povedie u ostatných chronických ochorení. V najbližších rokoch sa akákoľvek pozornosť bude sústrediť na zápal, takže pravda, čo je príčinou zápalu ostane skrytá ešte dlho. Lymská choroba je tak módna diagnóza, že keby mal pacient slabý záhadný zápal spôsobený akýmkoľvek patogénom pravdepodobne by mu lekár diagnostikoval lymsku chorobu ešte skôr, ako by dostal výsledky testov. Nakoniec budú z lymskej choroby obvinené gény a ľudia budú mať pocit, že za ich problémy môže vlastná DNA. 

Takmer každý človek s lymskou chorobou má problém so štítnou žľazou, či už o tom vie alebo nie. Súvisí to s tým, že lymská choroba je vírusového pôvodu. V tele človeka s lymskou chorobou je viac druhov vírusov a jedným z nich takmer vždy býva EBV. Pokiaľ je v štádiu, že spôsobuje príznaky lymskej choroby, už teda narušil funkciu štítnej žľazy. Tým pádom je bežné dostať viac diagnóz (Hashimotova tyreoitída, hypotyreóza, lymska choroba) aj keď zdroj problému je jediný - vírusová infekcia. Čo jasne dokazuje to, že užívanie antivirotík zmierňuje prejavy všetkých uvedených chorôb. 

Keď budete vedieť, že záhadný zápal neznamená, že telo ničí samo seba a spôsobuje si ochorenia - zápal svedčí o prítomnosti votrelca - pohľad na Vaše zdravie sa zmení. Pochopíte, že telo nie je problém, a musí byť odhalená pravda ohľadne príčiny Vašich chronických symptómov. Majte tento veľký omyl stále na pamäti a budete schopní ochrániť seba a svoju rodinu pred nesprávnymi informáciami. 

Tento text je prevzatý z knihy Anthony William - Štítna žľaza

V plasmaofficezv kombinujem vedomosti Anthonyho Williama a poznatky Ing. Jána Heczka, ktorý zdieľané vedomosti AW upravuje na potreby frekvenčnej terapie a poskytuje frekvencie, ktoré dokážu eliminovať DNA patogénu a tým pádom je ich účinnosť likvidácie 100% po 1 aplikácii v prípade, že sa jedná o patogén u ktorého poznáme rodový aj druhový názov. V prípade aplikácie frekvencie, ktorá zahŕňa niekoľko typov daného patogénu, tú treba púšťať opakovane. (napr. frekvencia Herpes zoster vírus 15subsp. 16typov - kde je 31 kmeňov daného vírusu, som sa v praxi stretol u klienta s výskytom 6tich rôznych kmeňov HZV, popritom konvenčná medicína uvádza možnosť výskytu len 1 kmeňa Herpes zoster vírusu, čo je blud). 

Po likvidácii 4 zo 6tich kmeňov daného vírusu došlo u klienta priam k neuveriteľnej zmene zdravotného stavu nielen na úrovni fyzickej ale aj na úrovni mysle. Obzvlášť na margo toho, ako jeho ošetrujúca lekárka na geriatrii Zvolenskej nemocnice po prepustení skonštatovala, že mu neostáva veľa životného času. Hmm, odkiaľ to tí doktori vedia?? Týždeň po prepustení z nemocnice sa dá povedať, že toho času odrazu, vzhľadom k zlepšenému zdravotnému stavu, (čo sa nepodarilo za 3 týždne pobytu v nemocnici ani o piaď) ostáva oveľa viac, ako pani Dr. prorocky predpovedala. Vďaka Bohu, Anthonymu Williamovi, Jánovi Heczkovi a dr. Royalovi Raymondovi Rifeovi. 

© 2022 Matej Rajecký. Kuzmányho nábrežie 833/26, 96001 Zvolen
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!