Teória Dr. Clarkovej

15.06.2018

Podľa Huldy Clarkovej sú iba dve príčiny vzniku akejoľvek choroby. Prítomnosť znečisťujúcich chemických látok a ťažkých kovov v tele. Prítomnosť plesní, baktérií, vírusov a parazitov so všetkými ich vývojovými štádiami v tele.

Po dlhoročnom výskume paní Clarková zistila, že parazity, ktoré sa dostanú do ľudského tela väčšinou s potravou, je možné zničiť behom niekoľkých minút. Nejde o nič tajomného ani nepochopiteľného. Jedná sa o jednoduchú fyzickú likvidáciu parazitov, baktérií a vírusov vysokofrekvenčnými pulzami. 

Ako sa patogénne organizmy do našich tiel dostanú? Napríklad mikroskopickými trhlinkami v črevách. Paraziti sa týmito trhlinkami pretlačia alebo prehryzú do krvného obehu a pokiaľ je pečeň zaťažená znečisťujúcimi látkami, imunitný systém nie je schopný stále sa vyvýjajúce štádia parazitov ničiť. Niektoré parazity majú až šesť vývojových štádií. Táto situácia je pre imunitu neprirodzená a neskôr dochádza k zhoršovaniu funkcií napadnutých orgánov, čo vedie k vzniku choroby. Všetko sa zdá až neskutočne jednoduché. Sami máte možnosť presvedčiť sa, že tomu tak naozaj je. Kniha podáva ucelený a odborne vysoko prepracovaný systém aj z pohľadu zdravotnej rovnováhy na spokojný život. 

Pokiaľ človek používa Zapper podľa pokynov pani Clarkovej ako prevenciu alebo na liečbu už vzniknutých chorôb, potom nebudete poznať vysoké výdavky za lieky, ktoré väčšinou potláčajú iba príznaky chorôb a neriešia ich príčinu. Budete tiež vedieť akým produktom našej rozvinutej doby sa radšej vyhnúť alebo ako ich zdravo nahradiť. Snáď si už väčšina z vás uvedomuje, že tu nejde o nejaký zázračný všeliek. Zapper je úplne normálne fungujúci elektronický prístroj, ktorý pracuje na už dlho známom princípe ničenia mikroorganizmov. Je vynálezom zapálenej odborníčky, ktorá mala možnosť všetky svoje výsledky testovať v laboratóriách. Poznatky a metóda pani Clarkovej sú v istom slova zmysle odvážne, vzhľadom k tomu, že sú pre mnoho ľudí nové. Poukazujú na naše choroby v úplne inom svetle. Postupy sú prepracované do mnohých detailov a výsledky metódy tieto poznatky v plnej miere potvrdzujú. 

Na celom svete použiva túto pomôcku státisíce ľudí s veľmi presvedčivými výsledkami a bez akýchkoľvek zdravotných komplikácií spôsobených použitím prístroja. Clarková so svojím týmom vo výskume pokračovala až do svojej smrti a stále zverejňovala svoje výsledky aj napriek klamlivým obvineniam a snahe o umlčanie. Zapper možno jednoducho prirovnať k obyčajnej sprche, s tým rozdielom, že pri aplikácii Zapperu sa jedná o očistu tela zvnútra. Pokiaľ budete Zapper používať podľa pokynov, obmedzíte bežné infekčné choroby na minimum a chronické choroby aj s ich príznakmi postupne vymiznú. Budete zase vnímať svoje zdravie ako prirodzenú vec, ktorá je súčasťou plnohodnotného života.