Super Ravo Zapper

25.06.2018

SUPER RAVO ZAPPER

Zapper je experimentálny prístroj, ktorý nám pomáha liečiť seba samého. Niekto sa radšej vloží do rúk lekárov a nechá svoje vlastné problémy riešiť, síce erudovanou, ale aj tak inou osobou. Užíva tak neprestajne lieky proti bolestiam, antibiotiká. Niekedy je to potrebné, nie však vždy. Niekto iný radšej počúva svoje telo a chce riešiť problémy sám, po svojom a hľadá alternatívne spôsoby, ktoré mu vďaka absencii chemikálií prijdú ako zdravší spôsob liečby. Každému vyhovuje niečo iné. Frekvenčná terapia nás účí prevencii a hlavne, vedieť vyriešiť svoje zdravotné problémy sám. Či už sa jedná o banálne nachladnutie, kašel, chrípku, nádchu, angínu, rôzne bolesti, nespavosť, depresie. Dokonca nám môže byť nápomocná aj v prípade, kedy si lekári a moderná medicína nevie rady. V tomto prípade takpovediac, "nie je čo stratiť", ale niekedy skôr môžeme získať. Vo veľa prípadoch sa totiž stalo, že frekvenčná terapia pomohla aj tam, kde lekári nad pacientom lámali palicu. Starostlivosť o svoje zdravie je úplne nová schopnosť, ktorú sa môžete naučiť aj vy. Novú schopnosť, vďaka dobrým skúsenostiam potom môžete posúvať svojím deťom, priateľom a mať dobrý pocit, že ste pomohli.

Môže byť zapper škodlivý pre človeka?

Napadá vám otázka, čo ak pôsobenie týchto frekvencií môže mať škodlivý vplyv na človeka? Odpoveď je, nemá. Prístroj je skonštruovaný na rozpätie frekvencií od 1-999kHz. Človek ako vysielač, resp. naše bunky, vysielajú frekvenciu v rozmedzí 1,52MHz - 9,46MHz. Frekvencia patogénov - pliesní, vírusov, baktérií, veľkých parazitov a roztočov sa nachádza v rozmedzí 77 - 900kHz. Medzi jednotkou kiloherz a megaherz je obrovský rozdiel. Tým pádom sa naších tkanív pôsobenie elektrického prúdu zo zapperu ani "nedotkne".  Iba selektívne zničí mikroorganizmy v nižšom pásme Hz a kHz a to bez porušení ľudských tkanív. Pliesne, vírusy, baktérie, paraziti majú iný vlnový rozsah ako ľudský organizmus a pri ničení patogénov teda nezasahujeme do frekvenčného pásma človeka.

Môže zapper zabiť aj dobré baktérie?

Pri tejto metóde ťažko rozlíšime prospešné baktérie od škodlivých. Dôležité však je si uvedomiť, že aj prospešná baktéria, ktorá keď sa premnoží, tak sa môže stať škodlivou. Napríklad bežná črevná baktéria E-coli je v čreve prospešná. Pokiaľ sa premnoží a dostáva sa z čreva dalej do tela, stáva sa škodlivou a spôsobí nám nemalé problémy. Tam ju frekvencia elektrického prúdu zo zapperu správne zasiahne a zneškodní. Prístroj zapper má ale svoje obmedzenia. Nedokáže pôsobiť vo vnútri čreva. Tým pádom prospešné baktérie sú pre elektrický prúd zapperu takmer nedosiahnuteľné. To je na jednej strane dobré. Ale bohužiaľ, vďaka tomuto obmedzeniu v čreve a tráviacom trakte, frekvencie zapperu nemôžu zasiahnúť ani nežiadúce parazity. Do týchto miest dokáže účinne zasahovať iba plazmový generátor. Pokiaľ používate prístroj zapper, je potrebné súčasne užívať bylinné kvapky Clarkia proti parazitom alebo tinktúru z orešáku amerického a kremelinu.  Musí sa teda kombinovať používanie zapperu a protiparazitárnych preparátov či už prírodných alebo tých, ktoré predpíše lekár, aby sa vyčistil tráviaci trakt od parazitov.

Mikroorganizmy a paraziti migrujú

Mikroorganizmy a paraziti nežijú iba v čreve. Migrujú celým telom a do všetkých možných orgánov, prevažne pečene, obličiek a pľúc. Preto sa nemusia vyskytovať v stolici napriek tomu, že ich máme. Z týchto dôvodov môže vychádzať koprologické vyšetrenie stolice negatívne na prítomnosť parazitov aj keď ich máme napr. v pečeni, obličkách alebo pľúcach. Na týchto miestach funguje zapper ako nepostrádateľný pomocník. Prúd zapperu ale neprenikne do očnej bulvy, semenníka, mozgu, dutín a čriev. Nedostane sa do žlčových kameňov alebo živých buniek, v ktorých v latentnom štádiu prebývajú herpetické vírusy alebo kvasinky Candida. Aplikácia zappingu 3x denne celý týžden môže túto nežiadúcu populáciu vo výsledku dostať až na nulu. Odľahčením organizmu od patogénov sa automaticky štartuje imunitný systém, ktorý začne lepšie pracovať ako pred tým, keď mal veľa práce. V priemer je dobré každú jednotlivú frekvenciu aplikovať cca 7,10 alebo aj 15min a 3x opakovať s 20minútovou prestávkou. Alebo môžeme pustiť program, ktorý zahŕňa celé frekvenčné pásmo každého jednotlivého organizmu. (Napr. chrípka, urologické či revmatické problémy, ktorých program a tým aj zmieňované frekvenčné pásmo, je automaticky v zappere nahraté.) Podľa veľkosti rozptylu pásma sa odvíja doba zappingu. Likvidácia jedného patogénu môže napr. trvať aj 2 hodiny a je vhodné program opakovať.

 

Má zapper nežiadúce účinky?

Pokiaľ aplikáciou zapperu zahubíme väčší počet parazitov, baktérií alebo vírusov, môže sa v niektorých prípadoch prejaviť zvýšená únava a bolesť hlavy. Môže dôjsť k tzv. detoxikačnej (Herxheimerovej) reakcii. Preto začíname pomaly a je potrebné aby si každý sám na sebe vyskúšal svoje reakcie. Niekedy menej znamená viac. Platí to pri začiatočníkoch, ktorý sú veľmi zamorení patogénnymi parazitmi. Ak nám správne fungujú eliminačné kanály a odvody toxínov z tela, môžeme v priebehu prvého zappovania pridávať frekvencie a programy. Bez problémov sa môže zappovať 2hodiny denne. V dobe voľna sa dá stihnúť aj viac programov počas jedného dňa. Nemusíte sa báť zappovať viac hodín denne. Dr. Clarková, matka zappingu vo svojích knihách doporučuje pri rakovine zappovať aj 8 hodín denne. Naše telo sa po celý život snaží zbaviť parazitov a škodlivín. Má k tomu svoje vlastné postupy. Vytvára obličkové či žlčové kamene, hlienové sekréty. Preto je dobré začínať programom lymfatický systém a Beckov krvný čistič ( programy, ktoré sú v zapperi priamo nahraté). Tieto dva programy používajte po zappovaní ako čistiace a tento čas sa nepočíta k celkovému zappingu. 

Nahrádza zapper lekársku starostlivosť?

Prístroj nenahrádza lekársku starostlivosť. Na druhej strane pravidelným zappingom zistíte, že lekára budete potrebovať len minimálne. Vy sami si elektroliečbou môžete pomôcť od veľa zdravotných problémov. Overiť si, že frekvenčná terapia funguje a overiť si účinky zapperu môžete v momente, kedy ste akútne nachladnutí, máte chrípku alebo angínu. Po aplikácii frekvencií vírusov chrípky alebo streptokokov sa bežne stáva, že sa druhý deň cítite zdravý a môžete ísť do práce bez toho, aby ste museli užívať lieky proti nachladnutiu alebo antibiotiká. Avšak nesmiete zabudnúť na jednu vec. Musíte poznať frekvencie ktoré si máte pustiť. To je alfa a omega úspechu. Frekvencie nameria prístroj F-Scan. Vie určiť aj percentuálne, na ktorej frekvencii patogénnych mikroorganizmov reaguje váš imunitný systém silnejšie a na ktoré sa treba zamerať. Tie potom zadáte do zapperu a/alebo zvolíte vhodný program. Je to veľmi jednoduché.

Lieči zapper?

Prístroj zapper neliečí, ale aj napriek tomu vám môže pomôcť od rôznych bolestí a symptómov, ale aj pri nebolestivých chorobách ako sú alergie, problémy so spánkom, kožnými problémami, depresiami, neplodnosťou, respiračnými problémami, menštruačnými problémami a pod. Dôvod je ten, že väčšinou za chorobou stoja baktérie, vírusy, pliesne a parazity, ktoré dokáže prístroj Super Ravo Zapper zlikvidovať. Ich odstránením uľavíme imunitnému systému, ktorý začne fungovať tak, ako má. Potom dochádza k samoozdravnému procesu v našom organizme. Bohužiaľ neexistuje relevantná štúdia potvrdená lekárskou vedou, ktorá by tieto fakty potvrdzovala. Jedine skúsenosti tisícov spokojných klientov, ktorí vyriešili hromadu chronických problémov a vo veľa prípadoch sa tiež stalo, že mohli byť lekármi vysadené lieky. Títo ľudia sa ale doktorovi väčšinou nepochvália, že používali zapper.

Zakázaný génius - Dr. Hulda Regehr Clarková - prečo neexistujú vedecky podložené štúdie o pôsobení zapperu?

Jednoduchá otázka, na ktorú sa ťažko hľadá odpoveď. Dr Hulda Clarková sa stala svojím vedeckým skúmaním matkou frekvenčnej terapie. Skúšala pôsobenie prístroja zapper a vytvorila vedecky podložené štúdie. Spolupracovala s mikrobiologickým ústavom, ktorý jej dodával vzorky parazitov. Vykonávala tisíce meraní denne, aby zostavila tabuľky pliesní, vírusov, baktérií a parazitov. Jej syn Geoff Clark vyvinul a zostrojil prístroj zapper. Spoločne s matkou pracovali na ďaľšom výskume pôsobenia frekvencií, inaktivácii mikroorganizmov a následnom ustupovaní symptómov alebo chorôb ako takých. Veľmi veľa ľudí potvrdzuje výborné výsledky a svoje vyliečenie vďaka zapperu. Dr. Clarková napísala veľa kníh o tom ako sa dájú liečiť zapperom aj nevyliečiteľné choroby. Dokonca písala aj o tom, že sám sebe si môže človek pomôcť, bez zásahu lekárov, čo sa jej stalo asi tiež osudným. Za svoje prevratné objavy bola potrestaná a veznená. Je to ťažké, ked vedec niečo objaví, tak to musí tiež aj vyskúšať. A samozrejme v tejto fáze prístroj nieje ešte schválený na liečbu, skúša sa na ľuďoch a hneď je paragraf na svete. Revolučná kniha Dr. Clarkovej o vzniku a liečbe rakoviny bola stiahnutá z predaja. Namiesto Nobellovej ceny sa Dr. Clarková dočkala urážok a prenasledovania. Ani po smrti nemá Dr. Clarková pokoj, keďže médiá šíria informácie, že práve ona, ktorá písala knihu o liečbe rakoviny, sama na údajne na rakovinu umrela. Vďaka tejto dezinformácii sa veľa ľudí prestalo zaujímať o frekvenčnú terapiu. Zrejme to bolo účelom médií. Aj toto ohováranie má zdiskreditovať vedeckú prácu Dr. Clarkovej, čo je veľká škoda. Mala som tú možnosť stretnúť sa osobne so synom Dr. Clarkovej, Geoffom Clarkom. Špeciálne som sa spýtala, či pani Dr. Clarková zomrela na rakovinu. Zistila som, že výroky médií sa nezakladajú na pravde. Dr. Clarková zomrela na následky infekcie po operácií bedrového kĺbu v nemocnici, kde jej nedovolili aby sa liečila svojími metódami. Médiá ale stále tvrdia, že zomrela na rakovinu aj napriek tomu, že tá jej nebola nikdy diagnostikovaná a ani táto zmienka nestojí v jej úmrtnom liste. Čo na to povedať? Dr. Clarková chcela pomôcť ľudstvu od chorôb a eliminovať s tým spojené utrpenie ľudí. A tak sa stala nepohodlnou osobou.

Nie je ani prvá, ani jediná v histórii. 

Prístroj Super Ravo Zapper teda nemá certifikáciu ako liečebný prostriedok. Je to iba experimentálny prístroj, ktorému certifikáciu udeľujú spokojný ľudia, ktorých je po celom svete tisíce. Takáto certifikácia je oveľa cennejšia. Zakladá sa predsa na pravde a dobrej skúsenosti ľudí, ktorí už dávno nemuseli byť medzi živými a sú tu. Tisíce ľudí si vyriešili ohromné množstvo svojich zdravotných problémov. Ja a moja rodina patríme tiež medzi nich, píše Eleni Turková. Prístroj zapper by sa podľa môjho názoru mal stať samozrejmou a neodmysliteľnou súčasťou každej rodiny, ako "elektronická lekárnička".

(čerpané z knihy Eleni Turková - Paraziti v nás)