Ovčie kiahne

18.06.2019

V súčasnej dobe sa roztrhlo vrece s ovčími kiahňami. Internet uvádza, že sa jedná o vysoko nákazlivé ochorenie, väčšina detí ich prekoná v predškolskom veku,  ale niekedy, sa táto choroba prejaví aj u dospelých, kde sa môžu vyskytnúť nepríjemné komplikácie. Čo robiť v prípade ovčích kiahní, príznaku osídlenia tela vírusom Herpes virus varicella zoster?

Je niekoľko možností, dá sa aj nerobiť nič a prečkať, kým choroba odoznie - to je v ideálnejšom prípade. Pri komplikácii (napr. zvýšenej teplote dlhšie ako 3dni) sa odporúča užívať "pečeňový deštruktor" vo forme Paracetamolu, natierať tekutým púdrom, dieťa držať doma cca 2 týždne, prípadne používať protisvrbivé maste a ako prevencia odporúčajú očkovanie. Je zaujímavé, že nikde sa nespomína možnosť ZLIKVIDOVAŤ PRÍČINU CHOROBY. Toto je najjednoduchšia cesta, pri akomkoľvek štádiu a priebehu choroby, či už u detí alebo aj u dospelých, ktorá sa dá dosiahnuť pomocou presnej frekvencie Herpes vírus varicella zoster, vyslanej z Plazmového generátora RPZ 14, doplnenej o očistné frekvencie, frekvenciu Herpes zoster vírusu, o elimináciu toxínov a očistné frekvencie. Celý proces trvá max hodinu aj 15 minút, jedná sa o bezkontaktný, overený, bezpečný a vôbec nie nepríjemný proces, pri ktorom si dieťa ani neuvedomí, že sa lieči, v rovnakom čase sa môže liečiť viacero detí s rovnakým problémom, prípadne dieťa a rodič, ak má rodič rovnaký problém, prípadne ak prekonal Ovčie kiahne, tak sa eliminuje možnosť neskoršej komplikácie pri reaktivácii daného vírusu v tele a následného vzniku pásového oparu.

Toto stačí urobiť 1krát a samotná choroba odoznie pri výrazne menších prejavoch - čas aj priebeh je mierny, skráteny (ak intervencia prebehne v zárodku choroby), tak to netrvá dlhšie ako týždeň, čím sa docieli to, že dieťa môže ísť skôr do škôlky, lebo infekčnosť choroby sa stráca na druhý deň po terapii, rodič môže nastúpiť skôr do zamestnania, čiže získa výhodu kratšej OČR, prípadne dieťa má týždeň prázdnin navyše, ak sa rodič rozhodne s ním ostať doma predpísané 2 týždne.  Vymazaním vírusu sa nestráca bunková pamäť, ktorá zaznamená, že telo si prešlo touto infekciou a do konca života ostáva voči tejto chorobe imúnne. Mal som tú česť podieľať sa na vyliečení pomocou tejto metódy u niekoľkých malých detí do 10 rokov a tiež aj u dospelého človeka. Priebeh choroby bol neporovnateľný s priebehom u detí, ktoré takéto sedenie neabsolvovali. (hlavne intenzita výsypu a horúčka) Ďieťa sa počas sedenia môže hrať s hračkami, nemusí ani vnímať, že sa niečo deje, len vidí blikať svetielko a dospelý za ten čas štandardne zaspí, prípadne si čo - to prečíta. Celé sedenie trvá maximálne 75minút, niekedy sa za taký čas u lekára ani na rad nedostanete a presedí ho človek v čakárni plnej chorých ľudí. Sedenie sa môže spojiť aj s diagnostickým meraním, ale to nie je potrebné, vzhľadom na fyzický prejav organizmu, ktorý je ťažko zameniteľný, hlavne pri masívnom výseve. Likvidácia vírusu pomocou plazmového generátora sa dá spraviť ihneď, po vyrašení prvej vyrážky, kedy sa už vírus rozmnožil dostatočne na to, aby ho zaregistroval imunitný systém. 

Samotný proces nijako nenarúša žiadne mechanizmy fungovania tela, spôsobí úhyn vírusu bezozvyšku a následné dočistenie si telo manažuje samo. Nie je nič nezvyčajné vidieť v súčasnosti malé deti s pásovým oparom, ktorý môže vzniknúť následne v priebehu času po prekonaní ovčích kiahní a spôsobuje ho reziduum vírusu Herpes zoster na nervových zakončeniach v tele. Cena tohto procesu je 15€ bez diagnostiky, s diagnostikou 25€. Plazmový generátor RPZ 14 nie je medicínsky prístroj ale jedná sa o prístroj technický, laboratórny a experimentálny, to ale neznamená, že by nemal byť účinný aj na tento problém. 

Z iných detských problémov sa pomocou RPZ 14 dajú vyriešiť problémy s EBV, ASLOm, bronchitída, plesňové prejavy na koži, kandidóza, a i. Z chronických chorôb napr. borelióza, tonzilitída, adenitída, nozokomiálne nákazy MRSA, Pseudomonas, Klebsiela, astma, fybromialgia a i. Známych je 1200presných frekvencií patogénov. 

© 2022 Matej Rajecký. Kuzmányho nábrežie 833/26, 96001 Zvolen
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!