Kde to začalo?

01.06.2018

Hulda Regehr Clark Ph.D, N.D. (Naturopathic Doctor) študovala biológiu na Saskatchewanskej Univerzite v Kanade. Po absolutóriu a ďaľších dvoch rokoch štúdia na McGillovej Univerzite, začala študovať na Univerzite v Minnesote biofyziku a fyziológiu buniek. V roku 1958 obdržala doktorát a v roku 1979 opustila vládou financovaný výskum a začala súkromnú prax. O šest rokov neskôr objavila elektronickú techniku pre meranie frekvencií patogénnych mikroorganizmov. V priebehu svojích výskumov znovuobjavila ničenie patogénnych mikroorganizmov vysokofrekvenčnými pulzami a prepracovala mnoho postupov a metód pre netradičnú liečbu takmer všetkých chorôb. Hulda organizovala prednášky a semináre po celom svete a vďaka jej postupom už tisíce ľudí získalo späť to, čo je nejcennejšie - zdravie.

Pred niekoľkými rokmi zverejnila svoje výsledky výskumov v ničení patogénnych organizmov v ľudskom tele pomocou svojho vynálezu, ktorým je prístroj Zapper. Je to v podstate frekvenčný generátor obdĺžnikových impulzov, ktorý ničí široké spektrum mikroorganizmov, ktoré sú  pre človeka škodlivé.

Hulda Clarková priniesla veľa nových informacií a poznatkov pre liečbu pomocou frekvenčných generátorov. Jej hlavný prínos spočívá tiež v tom, že se nebála perzekúcíi a falošných osobných obvinení a praktické výsledky svojich výskumov zverejnila v niekoľkých svojich knihách, ktoré vydala po sebe vo velmi krátkej dobe. Tieto informácie sa tak dostali k širokej verejnosti a podnietili výskumi a pokusy mnohých ďaľších vedcov a lekárov, ktorí jej výsledky potvrdili a stále potvrdzujú.

Revoluce v léčení všech nemocí - Hulda Regehr Clarková

Druhé vydanie ako dvojkniha
Kniha okrem iného popisuje postrehy a súvislosti s rôznymi dysfunkciami orgánov a postupmi ako sa problémov zbaviť. Obsahuje vymenovanie väčšiny problémov od prstov na nohe až po hlavu. Popisuje, čo býva najčastejšou príčinou a návod, ako sa problémov zbaviť. Obsahuje tiež zoznam frekvencií parazitov.

Léčba a prevence všech druhů rakoviny - Hulda Regehr Clarková

Ďaľšia kniha pani Clarkovej, ktorú by mala vlastniť každá rodina je v súčasnej dobe vypredaná. V tejto knihe pani Clarková popisuje, ako táto obávaná choroba vzniká a čo stojí za jej rozvojom. Kniha obsahuje podrobné návody, ako behom 14 dní zastaviť postup tejto choroby. Radí všetkým postihnutým touto chorobou, ako dôjsť k vytúženému cieľu, k vyliečeniu. Postupy zverejnené v tejto knihe sú podporené praxou z kliniky pani Clarkovej v Mexiku, kde sa ľudia postihnutí touto chorobou úspešne liečia.

Paraziti v nás - Eleni Turková

Prvé vydanie
A konečne tretia výborná kniha, ktorá podtrhne a rozšíri tie dve predchádzajúce, ktorá by sa mohla volať Biblia zdravia každého človeka. Ako nám sám titul napovedá, kniha je predovšetkým o parazitoch, ktorí osídlujú naše telá. Šokujúca pravda o príčinách mnohých chorôb môže byť rozhodujúcim momentom v riešení vášho zdravia. Ľahko čítateľná a skvelo ilustrovaná kniha o tom, čo všetko je možné, o manipulačných technikách cudzopasníkov ovplyvňujúcich našu sexualitu, plodnost a pôrodnosť. Kniha o overenej technike frekvenčnej terapie, ktorá dokáže parazity detekovať a tiež aj likvidovať. Kniha, ktorá zmení životy mnohým ľuďom k lepšiemu.

© 2022 Matej Rajecký. Kuzmányho nábrežie 833/26, 96001 Zvolen
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!