Coronavirus CoVid 2019

12.03.2020

Na základe štúdie z roku 2005, vykonanej na Tianjinskom inštitúte zdravia a prírody sa zistilo, že už 2,19mg ClO2 (oxidu chloričitého) účinne likviduje Coronavirus SARS v odpadových vodách. Premietnuté na množstvo v 1l to je 0,00219 g ClO2. Takže liek a úspešná protizbraň je známa minimálne 15rokov, otázka ale stojí, prečo sa o tom mlčí a prečo médiá namiesto relevantných informácií prinášajú balast a strach? 


Už viac ako  3 roky sledujem ohromný pogrom, hlavne mainstreamu na propagátorov užívania CDS, MMS a podobných "chuťoviek", ktorých osočujú výrazom Savopiči. Ak by som chcel konšpirovať, tak tu je odpoveď, prečo tomu tak bolo. Coronavirus. Ja ale konšpirovať nebudem a verím v dobro ľudí a nevedomosť tzv. vedcov, aj keď v prípade niektorých, je ich motivácia určite vyjadrená hlavne peniazmi, a v neposlednom rade vysokým egom. V prípade ClO2 sa jedná o látku, ktorá sa dá v krízových podmienkach vyrobiť reakciou hydrogén síranu sodného a chloritanu sodného, zachyteného do vody, táto cesta v prípade použitia chemikálií, nie v potravinárskej kvalite, môže obsahovať reziduá nečistôt, ktoré vstúpili do procesu pri výrobe jednotlivých zložiek, ale v prípade prínosu a rozhodovania sa, či príjmem trochu bordelu alebo vystavím telo riziku infekcie je, si myslím, odpoveď jednoznačná. Cena takto vyrobeného preparátu sa môže pohybovať na úrovni okolo 20centov za 1liter 3% roztoku (cca 3g ClO2  v 1l vody)!!! Čiže, žeby odpoveď číslo 2? Nízka cena pre farma biznis a nemožnosť eliminovať domácu výrobu? Čas výroby je zhruba 60minút. Samozrejme, ak sa použijú na výrobu chemikálie v potravinárskej kvalite, nečistoty do reakcie nevstúpia. 

Existuje aj možnosť výroby tohto preparátu pomocou prenosného generátora, určeného na elektrolýzu chloritanu sodného. Pri vyššej vstupnej cene, keďže treba kúpiť generátor, je aj cena produktu vyššia. Tu sa jedná o 99,99% čistotu výsledného ClO2, ktorý je vhodný aj na intravenóznu aplikáciu. Zatiaľ hlavne u zvierat. 

Vzhľadom k legislatíve sa daný produkt nemôže voľne šíriť, lebo naše zákony a zákony EU to neumožňujú. Samozrejme, domácej výrobe sa zabrániť nedá. 

Ako aplikovať danú látku?

Nemôžem nikoho navádzať na pitie a vnútorné užitie tohto preparátu v koncentrácii 50 - 100ppm po dobu 8-10 hodín denne. Ale tá, na prevenciu, nie je ani potrebná. Podľa štúdie japonských vedcov, pri vzdušnom rozprašovaní nízkej koncentrácie ClO2 prekrytej deodorantom v školskej triede, sa v porovnávanej vzorke, ktorá dýchala tento plyn vyskytla preukázateľne nižšia chorobnosť ako u triedy, ktorá daný plyn nevdychovala. Samozrejme, štúdií je viac, ale pomocou tejto štúdie sa dá urobiť jednoduchý protokol na očistenie dýchacieho ústrojenstva v prípade expirácie v početnej skupine ľudí a to tak, že výsledný koncentrát o sile max 300ppm, tj. asi 1-2ml konc. ClO2 na 8ml vody, sa uskladní v malej fľaštičke z ktorej sa človek po opustení priestoru, kde sa vyskytovalo väčšie množstvo ľudí, nadýchne 3x zľahka nosom a 3x zľahka ústami. Nosenie rúšiek je úplne zbytočné, neochráni. Ak nechcete ochorieť coronavirusom alebo chrípkou, treba robiť to, čo je spomenuté v tomto texte. Samozrejme, na vlastnú zodpovednosť. 

Takže ešte raz: 

1. naplňte flaštičku o objeme max 1dcl, ideálne so širokým hrdlom z bieleho plastu alebo tmavého skla (napr. shot Activia) roztokom ClO2, ktorý budete mať stále pri sebe. 

2. použite ju vždy, keď budete opúšťať spoločnosť väčšieho množstva ľudí, prípadne 3x denne ako prevenciu.

3. otvoríte fľašku a následne sa veľmi zľahka a pomaly nadýchnite nosom tak, aby nebolo cítiť škriabanie alebo pálenie v nose ale len "vôňu" ClO2.  Treba nájsť optimálnu vzdialenosť aj silu nádychu. Keď sa to naučíte, tak to bude jednoduché. 

4. urobte 3 nádychy nosom a potom treba to isté zopakovať aj ústami, tak aby nič neštípalo v krku. Ak by predsa len došlo k podráždeniu sliznice, tak sa netreba báť, 1 - 2dni a bude všetko ok. 

5. vždy majte fľaštičku pri sebe aby ste sa mohli chrániť kedykoľvek. Vydrží 1-2týždne, záleží od počtu otvorení. V prípade, že začne vôňa slabnúť, tak si namiešajte novú. Prchavosť závisí aj od teploty roztoku, takže čím studenší, tým menší zápach a naopak. Tiež aj rýchlosť prchania je závislá od teploty a vlhkosti vzduchu. 

Rovnako je veľmi účinný aj kúpeľ v ClO2. 

Do napustenej vane dáme zhruba 1 dcl ClO2 o koncentrácii 3000ppm. Nesmie ho byť veľa. Treba si uvedomiť, že sa ClO2 uvoľňuje z celej plochy vane, tak je dobré nechať otvorené okno ,aspoň na "vetračku", alebo dvere. ClO2 je ťažšie ako vzduch, takže sa drží nad hladinou, čo je na jednej strane žiadúce - potrebujeme ho jemne vdychovať, ale na druhej strane treba dať pozor, aby ho nebolo veľa. To sa dá ľahko poznať tým, že sa človek začne cítiť nepríjemne - napr. dráždenie na kašeľ. V takom prípade netreba panikáriť, ale vetrať, prípadne odpustiť trochu vody s ClO2 a napustiť čistú, čím sa zníži koncentrácia. V prípade, že je koncentrácia ClO2 v kúpeľni prijateľná, tak by mal kúpeľ trvať 20-30min, ClO2 sa vstrebáva pórmi v koži do tela a zároveň vdychuje do pľúc. 

Po takomto kúpeli môže človek cítiť výraznú únavu, preto je ideálne ho aplikovať pred spaním. Po kúpeli možno začnete kašľať, čo je žiadúca reakcia, lebo pľúca sa budú čistiť od vecí, ktoré tam nepatria. 

Nedá sa zaručiť na 100% že pri dodržiavaní daného postupu sa nenakazíte coronavírusom alebo chrípkou. V medicíne nie je nič na 100%. Ale určite eliminujete riziko nákazy, resp. prepuknutia choroby.

Jedná sa o osobné skúsenosti moje, Pavla Eiselta, Jima Humbla a Andreasa Kalckera, ktorý sa zaoberajú účinkami ClO2 na živé organizmy. Ak sa rozhodnete tieto postupy aplikovať, robíte to vždy na vlastné riziko a osobnú zodpovednosť. Autor článku nenesie zodpovednosť za prípadné škody spojené s nedodržaním daných postupov. Aj v tomto prípade platí pravidlo, že menej je niekedy viac.

Doplním, že ClO2 likviduje aj tzv. superbaktérie ako napr. Yersinia pestis, Bacillus anthracis alebo Lysteria monocytogenes.  

Tiež existuje účinná zbraň proti coronavirusu a iným patogénom v podobe presných frekvencií, ktoré sa dajú aplikovať cez rôzne frekvenčné žiariče ako napr. Super Ravo zapper, Plazmový generátor RPZ 14, 15 alebo Ramaloop. DNA frekvencia pre nový Coronavirus CoVid 2019 je 188,5 - 190,5 kHz a na Coronavirus SARS 169,5 - 171,5 kHz, krokovanie 0,004kHz a výsledný čas 8minút a 20sekúnd. Stačí pustiť raz vírus je zlikvidovaný. Takže panika nie je vôbec na mieste. Existujú spôsoby ako daný problém eliminovať. Len treba chcieť, mať otvorenú myseľ, rozmýšľať a nie sa báť a papať všetko, čo nám médiá predložia. Poďme do nich:-D 


© 2022 Matej Rajecký. Kuzmányho nábrežie 833/26, 96001 Zvolen
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!