Ako detoxikovať deti pomocou plazmového generátora RPZ 14

21.09.2018

Náprava cez frekvencie je u detí výrazne rýchlejšia a stáva sa, že niektoré maminky popisujú okamžitú úľavu z akútneho stavu. Dieťaťu behom pôsobenia frekvencií klesne teplota, prestane kašlať alebo mu prestanú, ale aj môžu začať, tiecť sople z nosa. Častejšie tiež toxíny odchádzajú priamo so stolicou alebo močom, už počas čistiacej dávky. Tiež dochádza k ukľudneniu a zaspatiu pod vplyvom harmonických frekvencií. Po plazmovaní presnými frekvenciami je čiastočné zlepšenie detí ešte v ten deň. 

Pokiaľ je imunitný systém dieťaťa slabý a nie je schopný zvládnuť bežnú infekciu, má chronické problémy, alebo dokonca opakované zápaly ladvín či pľúc, je frekvenčná terapia najlepšou metódou ako sa rýchlo zbaviť vírusových, bakteriálnych či parazitárnych infekcií. 

Tiež nieje nezvyčajné natrafiť na prípady kašľajúcich detí z parazitárnej infekcie a to nielen kvôli škrkavke detskej, ale sa stretávam aj s infekciami spôsobenými parazitmi, ktoré si budúce mamičky prinášajú z dovoleniek. Zatiaľ čo dospelý nemusí mať žiadne alebo len mierne príznaky ochorenia u detí sa to môže prejaviť chronickým ochorením pľúc, ľadvín, tráviaceho traktu alebo všeobecne oslabeným zdravotným stavom. U detí je aplikácia plazmového generátora prevažne bez negatívnych reakcií a to aj v prípade akútneho stavu horúčky alebo kašľa. V prípade, že dieťa kašle dlhodobo alebo má diagnostikovanú astmu a užíva lieky, je to trošku zložitejšie ale ide to tiež. 

Kedy je vhodný čas na detoxikáciu u detí?

V prípade zdravých detí do jedného roka netreba zasahovať do imunitného systému. Ak maminka kojí a je zdravá, je to to najlepšie, čo môže byť. U kojacich mamičiek sa tiež môžu vyskytovať infekcie ako u všetkých ale malé bábätko pri analýze väčšinou tieto infekcie nemá alebo sú imunitou regulované. Detoxikáciu u takto malých detí by som odporúčal v prípade astmy, ekzému, zaostávaniu vo vývoji, nechutenstve, ale tiež keď je dieťa plačlivé alebo nie je schopné spať viac ako 2 hodiny. 

Deťom, ktoré prekonali liečbu antibiotikami, kortikoidmi alebo dokonca cytostatikami, pomáha rádiofrekvenčná terapia výrazne zlepšiť ich chronický stav a umožniť oveľa rýchlejší návrat k zdraviu. Ak maminka počas tehotenstva chronicky chorá alebo užívala počas neho nejaké druhy liečiv, či už kortikoidy, hormonálne lieky či dlhodobé lieky na riedenie krvi, sú v tele dieťaťa prítomné toxické záťaže z týchto liekov. Imunitný systém takto oslabeného dieťaťa nie je schopný správne reagovať na prichádzajúce infekcie a dochádza k namnoženiu, či už dlhodobo prítomných patogénov (dovtedy neškodných), alebo aj novo získaných. U malého ležiaceho dieťaťa, ktoré ešte nesedí ani nechodí, je možné dočasné zahlienenie pľúc po plazmovaní ale tento prejav u zdravého dieťaťa do týždňa mizne. V prípade, že sa jedná o astmatického pacienta, je zahlienenie a kašel denná, bežná záležitosť. Takže náprava takto oslabeného a chronického prejavu môže trvať oveľa dlhšie. 

Podporiť dieťatko môžeme použitím práškového vitamínu C v sypkej forme, ktorý mu dávame do vody na pitie, alebo ak mamička kojí, tak je ideálne aby si pridala do svojej stravy prírodný vitamín C. Tu naozaj platí to, čo hlásala Hulda Clarková, že prírodný vitamín C je silný antioxidant na elimináciu toxickej záťaže na bunkovej úrovni a posilňuje imunitu proti vírusom, ktoré sa pri plazmovaní môžu uvoľniť z baktérií a parazitov. 

© 2022 Matej Rajecký. Kuzmányho nábrežie 833/26, 96001 Zvolen
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!